Plus Biuro Księgowo - Podatkowe informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Plus Biuro Księgowo - Podatkowe lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.


Skontaktuj się z nami

Biuro Księgowo - Podatkowe PLUS
Jeśli Państwa firma potrzebuje rzetelnej i fachowej księgowości zapraszamy do współpracy.

Nasza lokalizacja:

Adres: 90-751 Łódź, ul. Skłodowskiej-Curie 30 lok. 71

Biuro czynne: Poniedziałek - piątek w godz. 9 - 17

Kontakt:

tel.: 42 637-05-16; fax: 42 637-04-73

email: biuro@biuro-plus.pl

Wyrażam zgodę:
 na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych w celach marketingowych, w tym przedstawienia oferty przez BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE "PLUS" Sp. z o.o. Poinformowano mnie o możliwości odwołania zgody w każdym czasie.
 na otrzymywanie informacji handlowej od BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE "PLUS" Sp. z o.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail podany w formularzu.
 na używanie wykorzystywanych przeze mnie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE "PLUS" Sp. z o.o dla celów marketingu bezpośredniego poprzez kontakt za pomocą podanego w formularzu numeru telefonu.

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE "PLUS" Sp. z o.o z siedzibą pod adresem: ul. Skłodowskiej-Curie 30/32 M.71, 90-571 Łódź, tel.: 42 637 05 16, e-mail: biuro@biuro-plus.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania dostępu do danych, które jej dotyczą, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą może wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.